اطلاعیه مهم شماره 9
1397-07-10
اطلاعیه مهم شماره 9

اطلاعیه مهم شماره 8

 

قابل توجه شرکت کنندگان در سومین همایش بین المللی معماری دست کند

 

احتراماً ضمن سپاسگزاری از تمامی پژوهشگرانی که به این همایش مقاله ارسال نموده اند، با توجه به نزدیک شدن زمان برگزاری همایش، به اطلاع همه شرکت کنندگان اعم از نویسندگان مقالات و شرکت کنندگان آزادی که علاقه مند به حضور در استان همدان می باشند می رساند؛ برای شرکت در همایش طبق مراحل زیر در سامانه اقدام به ثبت نام نمایند:


 

کاربرانی که قبلا در سامانه عضو شده اند پس از ورود به سامانه در صفحه ویرایش اطلاعات شخصی بر روی گزینه "نوع عضویت" کلیک نموده و یکی از گزینه ها را طبق توضیحات زیر انتخاب و سپس اطلاعات را ذخیره نمایند.

 

1)  نویسنده اول مقالات: نویسنده ای است که در آخرین نسخه مقاله به عنوان نفر اول معرفی شده است. گروه نویسندگان یک مقاله می توانند یکی از نویسندگان را با توافق گروهی برای شرکت در همایش معرفی نمایند. لازم به ذکر است شرکت در همایش تنها برای یک نویسنده از مقاله رایگان خواهد بود.

 

2)  نویسندگان دوم به بعد مقالات: نویسندگانی هستندکه در آخرین نسخه مقاله به عنوان نفر دوم به بعد معرفی شده اند. لازم به ذکر است شرکت در همایش برای این گروه از نویسندگان پس از عضویت در سامانه همایش با پرداخت هزینه در همدان امکان پذیر خواهد بود.

 

3)  شرکت کنندگان آزاد: پژوهشگرانی که بدون ارائه مقاله علاقه مند به شرکت در همایش هستند می توانند پس از عضویت در سامانه همایش با پرداخت هزینه در همدان در همایش شرکت نمایند.

افرادی (اعم از نویسندگان مقالات و شرکت کنندگان آزاد) که قبلا در وبسایت عضو نشده اند لازم است برای شرکت در همایش در طی فرآیند عضویت اقدام به تعیین "نوع عضویت" خود نمایند.

 

لازم به توضیح است محل اقامت نویسندگان اول مقالات پذیرفته شده در همدان، متعاقباً به اطلاع ایشان خواهد رسید.

 

نویسندگان دوم به بعد و همچنین شرکت کنندگان آزاد برای اقامت در همدان در صورت تمایل می توانند با "هتل آپارتمان خاتم همدان" هماهنگی نمایند (سازمان همایش تخفیف قابل توجهی را در مبلغ اقامت با هتل نامبرده هماهنگ نموده که  به ازای هرنفرشب مبلغ 75 هزار تومان را دریافت خواهد نمود). ضمن اینکه ایاب و ذهاب رایگان شرکت کنندگان از محل هتل خاتم به محل برگزاری همایش در دو نوبت صبح و عصر فراهم شده است.

 

به امید دیدار همه عزیزان در همدان

 

دبیرخانه دائمی همایش معماری دست کند